יקב אמפורה

היקב הכי יפה בארץ / חוות מקורה, זכרון יעקב

יקב אמפורה2018-04-15T19:27:33+00:00

Project Description

אודות

אנחנו נמצאים בחווה קסומה בלב הכרמל המערבי, באחד מאזורי היין העתיקים ביותר בארץ ובעולם כולו. היקב והחווה שלנו הם מחלוצי השימוש בתהליכים אקולוגיים, המיושמים כיום בייצור היין וכל זאת מבלי להתפשר על האיכות. מערכת אנרגיה סולארית מספקת את מרבית צריכת החשמל של היקב.

אנחנו מקפידים לעבור תהליכי התחדשות ושיפור מתמיד, ולכן נטענו כרמי איכות באזורים ייחודיים בארץ, שילבנו ידע וטכנולוגיות עילית בתהליכי הייצור של היין ובנינו צוות מקצועי ומנוסה.

אנחנו ביקב אמפורה מקפידים על הדדיות אקולוגית עם הסביבה, ופועלים בהתאם לערכים של שייכות לסביבה, התערבות מינימאלית ומניעת זיהום סביבתי.

מרכז המבקרים

מרכז המבקרים שלנו ממוקם בחוות מקורה הפסטורלית אשר בכרם מהר"ל, במבנה אבן מרהיב אשר נבנה במיוחד ובו אנחנו מייצרים באהבה גדולה את היינות שלנו.

ביום יום מהווה מרכז המבקרים את מוקד הפעילות של הצוות המקצועי שלנו, בו הם טועמים, מערבבים ומשבחים את היינות ומלווים אותם עד לשלב הבקבוק והפצתו ברחבי ישראל.

במרכז אנחנו מקיימים גם מפגשים חברתיים, המעניקים חוויית יין קסומה ומהנה.

אנחנו מזמינים אתכם למגוון פעילויות במרכז המבקרים – סיורים מקצועיים ביקב, טעימות יין, השקת יינות חדשים, אירועי חברה או אירועים פרטיים.

בעת הביקור תוכלו גם לרכוש ממבחר היינות שלנו, אך בעיקר להירגע בחברה טובה וליהנות מהנוף הקסום של הרי הכרמל עם כוס יין ביד.

* ניתן להתארח במקום ללא עלות בשעות הפעילות של היקב בימים א׳-ה׳, 09:00-17:00

* חנייה במקום בשפע וללא עלות

* בתיאום מראש ועל בסיס מקום פנוי

שינוי גודל גופנים
ניגודיות