איך הכל התחיל?

הסיפור שמחוץ לקוביה

נעים להכיר!

בוקר בהיר אחד הבנו שמייד אחרי חיפוש חנייה בכחול-לבן עצמאים ופרילנסרים מחפשים מקום מעורר השראה (ועדיף לא יקר במיוחד) להעברת פעילות התוכן שלהם. לשאיפה הזאת תוסיפו את העובדה כי הזירה העסקית בישראל, בייחוד עבור עסקים קטנים ובינוניים, הפכה למאתגרת במיוחד בעידן הדיגיטל.

בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, בארץ ובעולם, מתמודדים באומץ רב מול שינויים טכנולוגיים מהירים ואתגרים רבים בכל מה שנוגע לניהול העסק שלהם בכלל ולשיווק שלו בפרט. והתקציב? נו טוב… הוא תמיד מוגבל.

החלטנו להרים את הכפפה ולהקים קהילה עסקית – קהילה שבה כולם נותנים וכולם מקבלים – קהילה שביחד ממנפת את האתגרים העומדים בפניה בעידן הדיגיטל, שהוא לכל הדעות עידן מהיר ועצבני.

כמה מהיר? עוד לא הספקנו להתקין את הגרסה האחרונה בפייסבוק וכבר מבקשים מאיתנו לעדכן אותה. עוד לא הספקנו להבין מה זאת טכנולוגיית הביטקוין וכבר מסבירים לנו בלהט מה זה בלוקצ׳יין…

———————————-

רחלי בן חיים-פלר, מנטורית שיווקית המתמחה בסטוריטלינג לעסקים, הקימה את המיזם לאחר שיצאה לדרך עצמאית והחלה ללוות עסקים קטנים ובינוניים. כולם, ללא יוצא מן הכלל, חלקו איתה את אותו האתגר בדיוק – איך תחת אילוצי זמן, תקציב, ידע והון אנושי ניתן יהיה להגדיל את החשיפה למותג שלהם, להרחיב את מעגל הלקוחות ובסופו של יום להגדיל את רווחי העסק.

צחי גת, טכנולוג בעל ניסיון רב בהגדרת תוכנה, יישום, ניהול מידע ואתרי אינטרנט, האמין ברעיון החברתי והערכי העומד מאחורי המיזם והשניים יצאו לדרך עסקית משותפת.

החזון שעמד לנגד עינינו: בניית קהילה עסקית אשר תרחיב את מעגלי שיתופי הפעולה שלה, תהנה מכלים שיווקיים זמינים ופרקטיים וביחד תכתוב את סיפורי המחר של העסק.

———————————

אז מה יצא לנו בסוף?

השיווק הישן מת די מזמן ועסק שלא יישאר מעודכן יישאר מאחור, ואת זה ממש לא אנחנו אמרנו אלא גדולי המנטורים השיווקיים בעולם וביניהם סת׳ גודין, פרופ’ וו. צ'אן קים, פרופ’ רנה מובורן ואחרים.

גם אנחנו הבנו שעסק כיום, שמעוניין לא רק לשרוד אלא גם להרוויח, צריך לייצר מוצרים ותכנים יוצאי דופן, ולאמץ תפיסה ״מחוץ לקופסה״ כדי למשוך אליו את הקהל שהכי מדוייק עבורו בתוך כל ״הרעש״ שמייצרות הרשתות החברתיות ובעידן סופר תחרותי.

אנחנו ב- Cubimee שואפים לשנות את חוקי המשחק ולסייע לעסקים במתן כלים פרקטיים לשיווק העסק, ובכך לאפשר להם להתפנות למה שהם יודעים לעשות הכי טוב, לפעילות הליבה של העסק.

יצרנו עבורכם אינטגרציה טכנולוגית לפיה כולם מנצחים ובתנאי שנשתף פעולה האחד עם השני – הקמנו מאגר של עסקים בעלי מקומות מעוררי השראה לאירוח פעילויות תוכן, ומנגד בנינו רשימה של אנשי תוכן מקצוענים, אוטוריטה בתחומם, בעלי קהילת עוקבים תוססת – win-win-win כבר אמרנו?.

אנחנו מאמינים שכאשר בעלי עסקים פותחים את שערי בית העסק שלהם לרווחה כדי לארח אחרים – שם בדיוק קורה הקסם. ככה נולדת לה קהילה.

ואתם מוזמנים להצטרף אלינו גם… -:)

2018-10-17T07:32:56+00:00
שינוי גודל גופנים
ניגודיות